Teraz także bez rejestracji

Zlecnie promowane Średnia ofert: 8,00 PLN (1000 znaków)

Zlecę napisanie tekstów do nowej strony internetowej

Budżet zlecenia wynosi 500,00 PLN.
Złożono 2 oferty.
Budżet może podlegać negocjacji!
Zlecenie zostanie zakończone za 78 dni.
Zleceniodawca dopuszcza pracę zdalną.
Zlecenie jest pilne!

Zlecę napisanie tekstów do nowej strony internetowej dla firmy sprzątającej ponieważ jesteśmy w
trakcie tworzenia nowej strony internetowej, która będzie naszą wizytówką i w związku z tym poszukujemy do współpracy copywritera.
.

Zlecenie zamieszczono: 01/10/2018 Ilość odsłon: 359

Twoja oferta

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Złożone oferty

Partner
24.01.2017 godz. 10:37

Łukasz Jan Kowalski

Witam serdecznie, z wielką przyjemnością stworzę dla Państwa treści na stronę internetową. Bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia. Serdecznie pozdrawiam, Łukasz Jan Kowalski

31.03.2017 godz. 22:05

Bartłomiej Rotowski

Dzień Dobry, Jestem Copywriterem z prawie 10-cio letnim stażem. Dlatego też chciałem zaprosić Państwa do współpracy z moją osobą. Posiadam duże doświadczenie, które nabyłem dzięki pisaniu na przeróżne tematy dla kilkunastu wydawnictw specjalistycznych. Konkretnie w na moją ofertę składają się: teksty preclowe teksty zapleczowe teksty specjalistyczne teksty zoptymalizowane pod SEO redagowanie i korekta tekstu opisy dot. stron, produktów, firm itd. teksty reklamowe wpisy na blogi, fora, fb itp. (opieka nad np. fanpage`em) i wiele wiele innych Jestem w 100% dyspozycyjny. Zapewniam unikalne teksty pisane lekkim piórem. Wszystkie zlecenia są u mnie traktowane indywidualnie. U mnie można liczyć na wzorową komunikację z klientem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Zapraszam do kontaktu : facebook (Messenger): Bartłomiej Rotowski https://www.facebook.com/Teksty4u-1820395961617851/ Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.

Osoba prywatna

Mariola Zechlin

KONTO PODSTAWOWE

Warszawa
woj. mazowieckie

Dane zleceniodawców są dostępne wyłącznie dla użytkowników kont Premium oraz Partner!