Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Pracownik remontowo-budowlany

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 54 dni.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie powierzchni pod malowanie (szpachlowanie, tynkowanie, gładzie, gruntowanie, szlifowanie)

- Wszelkie prace związane z remontem
(np. malowanie ,glazura ,elektryka itp.)

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży remontowej
- rzetelność , uczciwość i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
- chęć rozwijania się w branży
- punktualność
- nie karalność
- umiejętność zachowania się w stosunkach międzyludzkich

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie ryczałt lub stawka godzinowa
- możliwość rozwoju swoich umiejętności
- nawiązanie stałej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 513659148.

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Osoba prywatna

andzelika.wojsa@centrumkariery.eu

KONTO PODSTAWOWE

Warszawa
woj. mazowieckie