Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

KIEROWNIK BIURA

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta pracy nie jest już publikowana!

OBOWIĄZKI:
efektywne zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie,
odpowiedzialność za realizację celów i zadań,
dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i pozytywny wizerunek firmy,
zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalenie zadań na poszczególne okresy, motywowanie do osiągnięcia celów oraz kontrola och realizacji,
nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi,
bieżące raportowanie

WYMAGANIA:
wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem - umiejętność motywowania zespołu do osiągnięcia zamierzonych celów,
mocne nastawienie na realizację celów biznesowych,
wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
umiejętność obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

CV wyślij na adres: rekrutacja@bluehouse.pl

Osoba prywatna

mklaudia.bh@gmail.com

KONTO PODSTAWOWE

Szczecinek
woj. zachodniopomorskie