Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

C++ EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta pracy nie jest już publikowana!

CORMAY to uznany producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 30 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej. Obecnie zaopatrujemy Klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. Naszą misją jest uzyskanie pełnego zadowolenia Klientów z użytkowania oferowanych przez nas produktów oraz służenie radą, pomocą i doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa/Lublin

Nowa osoba będzie pracowała przy projektach opracowania innowacyjnych urządzeń medycznych do badania krwi. Projekty łączą różne technologie, m. in. elektronika, hydraulika, optyka, fluidyka.

Jakie będą Twoje zadania?
• Projektowanie oprogramowania analizatorów medycznych
• Analizę wymagań, tworzenie kolejnych wersji, testowanie i wdrażanie oprogramowania
• Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
• Współpracę z zespołem diagnostów laboratoryjnych weryfikujących i walidujących pracę aparatów i odczynników

Co jest ważne na tym stanowisku?
• Min. rok doświadczenia w dużym zespołowym projekcie C/C++
• Wysoka znajomość Qt
• Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość na podróże krajowe i zagraniczne

Mile widziane:
• Znajomość Linux embedded
• Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
• Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i umiejętność diagnozowania problemów z pogranicza oprogramowania i sprzętu
• Znajomość zagadnień z zakresu analitycznego sprzętu medycznego, w szczególności dotyczącego hematologii i biochemii
• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem interfejsów użytkownika

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Ciekawa praca w zespole specjalistów z wielu dziedzin przy projekcie stworzenia analizatora do badania krwi
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku w branży urządzeń medycznych
• Umowa o pracę lub kontrakt B2B
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@cormay.pl w temacie podając numer referencyjny: CC_WARSZAWA

Przesłane zdjęcia
Osoba prywatna

rekrutacja@cormay.pl

KONTO PODSTAWOWE

Lublin/Warszawa
woj. lubelskie