Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

SPEDYTOR Konin

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Strona WWW: http://logit.com.pl
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 55 dni.

LOGIT Tomasz J.Kowalewski i Wspólnicy Sp. j.
W związku z rozwojem naszego Działu Spedycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor
Miejsce pracy: Konin
Obowiązki:
• Organizowanie transportów drogowych w relacjach krajowych i międzynarodowych
• Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych
• Budowanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
• Dbanie o najwyższą jakość usług i terminowość
• Kontrola i nadzorowanie obiegu dokumentów transportowych
• Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia potencjału działań
• Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
• Znajomość zagadnień z zakresu transportu, spedycji i logistyki
• Dobra znajomość języka angielskiego (drugi język dodatkowym atutem)
• Umiejętność obsługi MS Office, giełd transportowych i logistycznych
• Sumienność i samodzielność w pracy
• Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne
• Mile widziane doświadczenie w negocjacjach
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznym zespole
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny
CV prosimy przesyłać na adres: rudzki@logit.com.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przetwarzane będą tylko na potrzeby trwającej rekrutacji.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Godziny pracy:
7,30-15,30

Przesłane zdjęcia
Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

LOGIT

KONTO PODSTAWOWE

Konin
woj. wielkopolskie