Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Pracownik biurowy-przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie brutto wynosi 3 000,00 PLN.
Wynagrodzenie może podlegać negocjacji!
Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 104 dni.

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Klienta — Konsultant sprzedaży, handlowiec.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą szamponów dla psów i kotów. Poszukujemy osobę na stanowisko Doradca klienta — Konsultant sprzedaży, handlowiec.

OBOWIĄZKI:
- sprzedaż hurtowa a detaliczna szamponów dla kotów i psów
• realizacja procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu bezbośrednich i niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej, przez maila oraz w biurze
• udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących produkcji
• odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów
• opieka nad kanałami social media
• wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
• wsparcie administracyjne

WYMAGANIA:
• sumienność
• asertywność
• język polski na bardzo dobrym poziomie !!!
• doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż hurtowa a detaliczna)
• komunikatywność
• obsługa MS Office

OFERUJEMY:
• pracę w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku.

KONTAKT: e-mail: biuro.mmkgroup@gmail.com
Tel. 884 965 421
Warszawa , al. Prymasa Tysiąclecia 76 C, lok. 15

Godziny pracy:
9.00-17.00

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

MMK Group

KONTO PODSTAWOWE

Warszawa
woj. mazowieckie