Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

serwisant/ślusarz

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 11 dni.

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pilnie poszukuje dla swojego klienta pracowników
OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę
- ciekawy zakres zadań
- dobrą atmosferę pracy
WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne
- doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność spawania i szlifowania, toczenia oraz frezowania
- zdolności manualne

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul. Wierzbowa 16 H Zawiercie.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

ARK Jobs sp z o.o.

KONTO PODSTAWOWE

Zawiercie
woj. śląskie