Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Narzedziowiec

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 106 dni.

Agencja Pracy ARK Jobs sp.z o.o.(nr cert 8631) poszukuje dla swojego klienta ze Sławniowa pracownika na stanowisko: Narzędziowiec.
Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją konstrukcyjną;
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze;
- Mile widziana znajomość obróbki skrawanie: toczenie, frezowanie, szlifowanie.

Opis stanowiska
- Wykonywanie narzędzi produkcyjnych do montażu, procesów termoformowania parą oraz w piecu;
- Wydawanie narzędzi dla produkcji;
- Współpraca z pozostałymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji;
- Raportowanie i zgłaszanie problemów techniczno-narzędziowych.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- System premiowania
- Praca w dynamicznej, rozwijającej się firmie
- Zorganizowany przejazd do pracy

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22.03.1990 r o pracownikach samorządowych ( Dz.U. Z 2001 r. nr 142, poz. 1593 z późn. zm).”

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

ARK Jobs sp z o.o.

KONTO PODSTAWOWE

Zawiercie
woj. śląskie