Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Magazynier

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 46 dni.

ARK JOBS Sp. Z o.o.(nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko- Magazynier.

Opis stanowiska pracy:

-obsługa wózka widłowego,
-przyjęcie towaru z produkcji i załadunek,
-praca ze skanerem,
-kontrola stanów magazynowych,
-utrzymanie czystości i porządku.

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe
-mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
-praca w systemie jedno zmianowym,
-bardzo dobra organizacja pracy własnej,
-dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
-umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na magazynie.
-praca na terenie Pilicy,Klucz,Zawiercia.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty w siedzibie biura w Zawierciu ul Wierzbowa 16 H..
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

ARK Jobs sp z o.o.

KONTO PODSTAWOWE

Zawiercie
woj. śląskie