Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Pracownik Produkcji

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 45 dni.

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) dla swojego Klienta pilnie poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne.

Wymagania:
-Precyzja, dokładność,
-Zdolności manualne,
-Dobra organizacja pracy,
-Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,

Opis stanowiska:
-Praca manualna
-Kontrola techniczna wykonywanych produktów
-Kontrola jakościowa używanych materiałów i komponentów

Oferujemy:

-Pracę w systemie zmianowym
-Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Dobrą organizację pracy,
-Praca w Łazach,Zawierciu,Pilicy,Kluczach,Siewierzu.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 Zawiercie.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

ARK Jobs sp z o.o.

KONTO PODSTAWOWE

Zawiercie
woj. śląskie