Teraz także bez rejestracji

Oferta partnerska

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA - Apartamenty Home & Travel

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Inna forma umowy
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 104 dni.

Obiekt apartamentowy Home & Travel w centrum Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie,
• Miła aparycja i wysoka kultura osobista,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany drugiego język,
• Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,
• Dyspozycyjność, kreatywność.

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa gości
• Meldowanie i wymeldowywanie gości
• Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości
• Przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych
• Obsługa korespondencji w języku polskim i angielskim
• Obsługa portali rezerwacyjnych
• Rozliczanie pobytu gości i obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającej się firmie, w młodym, dynamicznym zespole,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego ze zdjęciem w terminie do 30.04.2018.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Home & Travel zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Przesłane zdjęcia
Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Osoba prywatna

praca@hometravel.pl

KONTO PODSTAWOWE

Łódź
woj. łódzkie