Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

AUTOMATYK / TECH.MECHANIK

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 47 dni.

Zakres obowiązków:

- praca przy bezzałogowych statkach powietrznych, jeżdżących oraz pływających,
- polegająca na konstruowaniu oraz dokonywaniu modyfikacji konstrukcji mechanicznej,
- obsługa maszyn do obróbki tworzyw sztucznych, drukarki 3D i frezarki CNC.

Wymagania:

- umiejętność projektowania obwodów drukowanych PCB (np. Eagle),
- znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej,
- podstawowa wiedza z zakresu pracy z oscyloskopem oraz innymi urządzeniami pomiarowymi,
- podstawowa wiedza z zakresu obsługi stacji lutowniczych i techniki lutowania elementów precyzyjnych,
- podstawowa wiedza z zakresu projektowania radiowych układów elektronicznych,
- podstawowa wiedza dotycząca budowy nadajników/odbiorników radiowych oraz techniki antenowej,
- mile widziana znajomość budowy zasilaczy impulsywnych,
- znajomość podstaw programowania z C będzie dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
- umiejętność pracy w grupie, rzetelność i dokładność.

Co oferujemy:

- pracę w przyszłościowym, prężnie rozwijającym się sektorze gospodarki
opartym na nowoczesnych technologiach,
- rekomendacje naszej firmy,
- komfort oraz swobodę pracy jak również przyjazną atmosferę,
- wsparcie zespołu,
- 3 miesięczny okres próbny,
- pełne wyposażenie programowe oraz dobrze zorganizowane stanowisko pracy,
- możliwość testowania i przedstawiania prywatnych projektów,
- niezależnie od projektów spółki,
- niezbędne kursy,
- pakiet szkoleń wprowadzających w sposób działania oraz wizję firmy,
- możliwość ciekawej oraz niecodziennej pracy,
- możliwość przejścia na umowę o pracę,
- jasne oraz stabilne zasady współpracy,
- terminową realizację płatności.

CV proszę przesłać na adres :
rekrutacja@spartaqs.com

Proszę o zamieszczanie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Godziny pracy:
8:00-16:00

Przesłane zdjęcia
Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

Spartaqs Sp. z o.o.

KONTO PODSTAWOWE

Mikołów
woj. śląskie