Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Pracownik Obsługi Wyspy w restauracji

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Nie podano
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 53 dni.

PICARO*** to sieć nowoczesnych Kompleksów Hotelowo – Restauracyjnych, należących do dynamicznie rozwijającej się GRUPY CITRONEX, działającej w sektorach: dojrzewalni bananów, spedycji, logistyce, myjniach samochodowych oraz w branży HoReCa. Firma systematycznie inwestuje w najnowsze technologie, zapewniając swoim Klientom i Gościom zawsze najwyższy standard obsługi.
Pracownik Obsługi Wyspy
Miejsce pracy: Kraśnik Dolny k/Bolesławca

Opis stanowiska:
• obsługa klientów bufetu, dbałość o kontakt z klientami;
• dbanie o estetyczny wygląd wyspy wydawniczej
• sprzedaż usług i produktów oferowanych w punkcie (m.in. serwowanie dań, napojów gorących, zestawianie potraw w posiłki);

Od kandydatów oczekujemy:
• chęci do pracy z ludźmi
• umiejętności pracy w zespole
• pracy w systemie zmianowym
• dobrej organizacji pracy

Oferujemy:
• pracę na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• przyuczenie do zawodu
• miłą atmosferę
• atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: rekrutacja@citronex.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Przesłane zdjęcia
Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Osoba prywatna

Kornelia Sękowska

KONTO PODSTAWOWE

Bolesławiec
woj. dolnośląskie