Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Kucharz Restauracja Picaro***

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Nie podano
Oferta będzie publikowana jeszcze przez 48 dni.

PICARO*** to sieć nowoczesnych Kompleksów Hotelowo – Restauracyjnych, należących do dynamicznie rozwijającej się GRUPY CITRONEX, działającej w sektorach: dojrzewalni bananów, spedycji, logistyce, myjniach samochodowych oraz w branży HoReCa. Firma systematycznie inwestuje w najnowsze technologie, zapewniając swoim Klientom i Gościom zawsze najwyższy standard obsługi.

W związku z wejściem w kolejny etap rozwoju poszukujemy kandydatów do pracy w Restauracjach Picaro w Kraśniku Dolnym k/Bolesławca na stanowisko:

KUCHARZ

Opis stanowiska:

KUCHARZ - odpowiedzialny/a za przygotowanie najwyższej jakości serwowanych dań, przestrzeganie obowiązujących norm i standardów, tworzenie ofert kulinarnych, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych dań, zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego personelu, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną.

Profil:
• pasja do gotowania
• doświadczenie na stanowisku Kucharz
• wykształcenie gastronomiczne
• znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
• zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu
• współpraca z pozostałymi działami
• aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
• pracę na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dobrą i życzliwą atmosferę pracy
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email: rekrutacja@citronex.pl

Złożone aplikacje powinny zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Przesłane zdjęcia
Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Osoba prywatna

Kornelia Sękowska

KONTO PODSTAWOWE

Bolesławiec
woj. dolnośląskie