Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

Przedstawiciel Handlowy

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta będzie publikowana do dzisiaj do 12:51.

Dla naszego klienta, firmy z sektora chłodnictwa transportowego, ogrzewań postojowych i wind samozaładowczych, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Region: woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych Klientów, małych i średnich przedsiębiorstw;
• utrzymywanie kontaktu z Klientami;
• współpraca z KAM reprezentującym koncern;
• obsługa posprzedażowa;
• monitorowanie rynku oraz działań konkurencji;
• zarządzanie i kontrola procesu realizacji zamówienia.
Oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie;
• minimum rok doświadczenia w sprzedaży;
• dobra znajomość branży B2B w regionie;
• czynne prawo jazdy kat. B.;
• mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub transportowej;
• nastawienie na wyniki;
• umiejętność pracy pod presją czasu.
Firma oferuje:
• pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju;
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na adres: m.gorecka@p-consultants.pl

Zlóż pracodawcy swoje CV

Aby złożyć ofertę musisz być zalogowanym użytkownikiem Clixs.pl!

Firma

Premium Consultants

KONTO PODSTAWOWE

Warszawa
woj. mazowieckie