Teraz także bez rejestracji

Oferta zwykła

MECHANIK/ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Praca wyłącznie stacjonarna
Forma umowy: Umowa o pracę
Oferta pracy nie jest już publikowana!

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunki: mechanika maszyn, mechanika samochodowa, energetyka, elektromechanika)
- Praktyczna znajomość zagadnień hydrauliki, elektromechaniki i pneumatyki.
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze/elektryczne SEP/gazowe/suwnice/wózki widłowe.
- Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

Zakres obowiązków:

- Bieżąca kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych i wyposażenia produkcji.
- Wykonanie konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie przyjętymi planami.
- Wykonywanie bieżących zadań prewencyjnych zapobiegających awariom.
- Wykonywanie napraw oraz usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń.
- Udział w przeglądach technicznych i uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń
- Dokumentowanie prac wg przyjętych dokumentów.

Osoba prywatna

sekretariat@vitroterm.pl

KONTO PODSTAWOWE

MURÓW
woj. opolskie