Zajęcia z teorii muzyki dla wszystkich

W kategorii Muzyka i edukacja Muzyka
60 PLN
Stan: Nowe

Chcesz zacząć tworzyć własną muzykę? A może już ją tworzysz i chcesz wnieść do niej coś nowego i oryginalnego? Kochasz grać i szukasz sposobu jak to zapisać i przekuć w dobry utwór?Jeśli tak, to moje zajęcia są dla Ciebie!
Obojętnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, czy pragniesz rozwinąć swoje umiejętności w komponowaniu własnych utworów, zawsze warto wzbogacać swój warsztat o elementy takie jak:

kształcenie słuchu - żeby łatwiej przekuć to, co gra Ci w duszy w nuty;
harmonię - żeby Twoje utwory były bogate w rozmaite akordy;
formę - żeby to, co tworzysz było przejrzyste, czytelne i uporządkowane;
kontrapunkt - żeby posmakować polifonii Bacha i nie tylko;
instrumentację - żeby w Twoich kompozycjach mogła zabrzmieć potężna orkiestra;
elementy produkcji - żebyś potrafił / potrafiła zarejestrować swoją muzykę i przygotować dobre demo, symulację, nagranie, mock-up;
techniki kompozytorskie - żeby wzbogacić paletę swoich umiejętności o nowe rozwiązania twórcze!
Oprócz tego mogę zaproponować Ci wprowadzenie do pracy z instrumentami wirtualnymi (VST), oprogramowaniem Digital Audio Workstation (Cubase), programami edytorskimi (Sibelius).
Chętnie polecę Ci playlistę wspaniałej i interesującej muzyki symfonicznej, filmowej, game-music i inne rzeczy, o których niekoniecznie usłyszysz w szkole muzycznej.

Niezależnie, czy uczysz się samodzielnie, czy w ognisku muzycznym, w szkole muzycznej, czy nawet na studiach muzycznych, serdecznie Cię zapraszam na:
- indywidualne zajęcia online, podczas których dostosuję program naszej pracy do Twoich potrzeb
- naukę w swobodnej atmosferze przy wykorzystaniu autorskich materiałów przygotowanych w oparciu o najnowsze kursy teorii muzyki, kompozycji i produkcji
- omówienie Twoich utworów i propozycje, jak możesz je jeszcze rozwinąć
- inspirującą przygodę z piękną muzyką!
Jeśli trzeba, zaczniemy od podstaw!

Jestem kompozytorem muzyki elektronicznej i filmowej, absolwentem kompozycji na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swoje umiejętności w zakresie pracy z muzyką filmową rozwijałem m. in. pod okiem Jana A. P. Kaczmarka i Marca Jovani (USA).Tworzę utwory symfoniczne, chóralne, kameralne i elektroniczne.

Serdecznie zapraszam!

Zamieszczono: 23.09.2020 09:00

Wyświetlono 15 razy

  • +15
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym