Usługi stolarskie, wyroby drewniane, obróbka drewna

W kategorii Usługi Budowa i Remonty Wyposażenie Wnętrz Schody, Balustrady i Poręcze
Nie podano ceny
Prywatnie czy jako firma: Firma

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji oraz montażu elementów drewnianych dla budownictwa. W ofercie naszej firmy, oprócz standardowych produktów, takich jak elewacje drewniane, okiennice, schody, tarasy, blaty, przegrody, pochwyty, blaty kuchenne i żaluzje znajdą Państwo usługi stolarskie w szerokim zakresie, w których się specjalizujemy.

Do zadań, które mogą Państwo nam zlecić należą między innymi obróbka drewna litego jak i klejonego w szerokim zakresie: klejenie drewna wszystkich gatunków na dany wymiar, frezowanie, szlifowanie, cięcie i docinanie materiałów z drewna na wymiar. Ponadto wykonujemy zamówienia indywidualne związane z wykonaniem oraz montażem takich elementów jak: meble, zabudowy, schody, stopnice, parapety i wiele innych. Doświadczony zespół pracowniczy bezbłędnie wykona pomiar oraz dokona wyceny na miejscu, u Klienta. Ponadto pomoże dobrać odpowiedni materiał oraz wykończenia. Wykonujemy również elementy łączące drewno oraz stal, jak np. okiennice oraz żaluzje w ramach stalowych.

Jedną z ciekawszych możliwości dla zdobienia drewna jest jego szczotkowanie, które wydobywa naturalny rysunek drewna, którego struktura jest wyczuwalna w dotyku. Metoda ta pozwala na otrzymanie materiału o rustykalnym wyglądzie i niepowtarzalnym stylu, który nadaje się zarówno dla zdobnictwa architektury wewnętrznej jak i zewnętrznej: otrzymujemy produkt o postarzonym wizażu z zachowaniem użycia całkiem nowego materiału produkcyjnego, który nie wymaga renowacji i zabezpieczania, jak w przypadku starych przedmiotów.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługę thermowania drewna każdego rodzaju gatunku drewna. Thermowanie drewna zapewnia nadanie mu przede wszystkim odporności na wilgoć oraz utrzymanie stabilności wymiarowej, co sprawdza się szczególnie przy produkcji wyrobów na użytek architektury zewnętrznej. Oferta dotyczy przeprowadzenia procesu thermowania materiału dostarczonego przez Klienta. Oferujemy atrakcyjne ceny z możliwością udzielenia rabatu przy większych zamówieniach.

Do współpracy zachęcamy również biura architektoniczne oraz generalnych wykonawców i inwestorów poszukujących firmy, która wykona elewacje drewniane, tarasy drewniane czy tralki drewniane dla inwestycji prywatnych jak i użyteczności publicznych.

Zamieszczono: 16.06.2020 11:18

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 11 razy

  • +11
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym