Szukam pracy stałej lub dorywczej. Biuro firma zakład itp

W kategorii Praca Inne
1 234 PLN
Wymagane prawo jazdy: Inna kategoria
Wymiar pracy: Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Witam. Mam 48 lat ,mieszkam w Bydgoszczy. Wykształcenie średnie . Mieszkam w Bydgoszczy. Jestem osobą operatywną ,komunikatywną, dyspozycyjną. Prawo jazdy wszystkie kategorie . Ostatnie stanowisko pracy - specjalista d/s handlowych .Pracowałem w transporcie oraz w handlu { własna działalność }. Dawniej transport TAXI i bagażowy. Współpracowałem z handlowcami, przedstawicielami jak i również pozyskiwałem klientów ponieważ tego wymagały moje dawne działalności i taki był mój zakres obowiązków.
Zajmowałem się również sprzedażą części motoryzacyjnych. Ostatnia praca - specjalista do spraw handlowych - obsługa klienta - przedstawiciel w branży odzieżowej .
Aby dużo się nie rozpisywać nadmienię że interesuje mnie rodzaj pracy zarówno fizyczny jak i umysłowy { np. w biurze, firmie, zakładzie, terenie lub w domu, w nieruchomościach itp. .UWAGA ! - OPRÓCZ PRAC BUDOWLANYCH. JESTEM OTWARTY NA CIEKAWE PROPOZYCJE. Obecnie szukam pracy w różnych firmach z możliwością wdrożenia się w dane zagadnienia w zależności od potrzeb danego pracodawcy. Obsługuję swobodnie komputer lecz nie w każdym oprogramowaniu specjalistycznym. Chętny do przeszkolenia. Bydgoszcz tel 882 - 222 -882
.Pozdrawiam. Radek.
P.S
Jak znajdę pracę usunę ogłoszenie.

Zamieszczono: 10.04.2021 20:42

Wyświetlono 16 razy

  • +16
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym