Specjalista ds. Wierzytelności

W kategorii Praca Prawo Windykacja
Nie podano ceny
Wymagane prawo jazdy: Kategoria B
Wymiar pracy: Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Dodatkowe wymagania: Brak
Podane wynagrodzenie: Za miesiąc

Opis stanowiska pracy
INWENTUS SP. Z O.O. będąca jednym z liderów branży obrotu wierzytelnościami w segmencie B2B, w związku z planami dalszego rozwoju w Sosnowcu, poszukuje Kandydatów zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy w ramach struktur Inwentus Sp. z o.o. na stanowiska związane z faktoringiem, windykacją i wykupem wierzytelności. Miejsce pracy: Sosnowiec nr ref: W/SO/CL

Osoby zatrudnione na ww stanowiskach w firmach konkurencyjnych, które zechcą umówić się na spotkanie proponujemy całkowitą dyskrecję .

Zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie Klientów
przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klientów
utrzymanie dobrych relacji z Klientami
prowadzenie negocjacji i zawieranie kontraktów handlowych
kontrola i monitoring realizowanych projektów
dbanie o dobry wizerunek Firmy

Oferujemy :
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz kompetencji Kandydatów (podstawowe oraz wynikowe)
system szkoleń produktowych oraz sprzedażowych na początek szkolenie wprowadzające
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
niezbędne narzędzia pracy
pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się spółce o ustalonej wysokiej pozycji rynkowej

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:
wykształcenia min średniego
znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
zorientowania na sukces w sprzedaży, determinacji i skuteczności w osiąganiu wyznaczonych celów
umiejętności planowania i organizacji pracy
zdecydowania, samodzielności oraz dynamizmu w działaniu
wysokiej motywacji, pracowitości i zaangażowania w wykonywaną pracę
umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
czynnego prawa jazdy kat. B

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji{zgodnie z Ustawą z dn.10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych {DZ.USTAW z 2018,poz.10} oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO]”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zamieszczono: 20.08.2020 13:58

Napisz wiadomość

Wyświetlono 18 razy

  • +18
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym