Pracownik do działu logistyki zakładowej.

W kategorii Praca Spedycja i Transport
Nie podano ceny

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) dla jednego ze swoich Klientów z branży gazów technicznych pilnie poszukuje Pracownika do działu logistyki zakładowej.

Wymagania:
• Wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office, Excel)
• Zaangażowania, odpowiedzialności i sumienności
• Chęci rozwoju własnego i udziału w rozwoju spółki
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Bardzo dobrej organizacja pracy oraz samodzielności w działaniu
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale logistyki (mile widziane)

Zakres obowiązków:
• Wystawianie dokumentów systemowych i zleceń transportowych, itp.
• Obsługa logistyczna zamówień i terminowej realizacji
• Nadzór nad prawidłowymi danymi w systemie w związku z obsługiwaną dokumentacją
• Kompletacja i archiwizacja dokumentów działu
• Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zabezpieczenia właściwej i terminowej realizacji zamówień i zleceń
• Współpraca z firmami spedycyjnymi i podwykonawcami (usługi transportowe, kurierzy, poczta, firmy od materiałów biurowych, marketingowych)
• Analiza zamówień niezrealizowanych i stanów magazynowych
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy.
• Możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura przy ul Wierzbowej 16 w Zawierciu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 22 razy

  • +22
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym