Praca kierowca międzynarodowy

W kategorii Praca Spedycja i Transport
Nie podano ceny

Opis stanowiska:

- poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy międzynarodowego kierującego pojazdem ciężarowym ciągnik + naczepa(chłodnia)
- dostawa towarów do kontrahentów firmy na terenie całej Europy
- dbanie o stan techniczny pojazdu
- prowadzenie dokumentacji związanej z dostawą towarów

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E
- kurs na przewóz rzeczy
- karta kierowcy
- ważne badania psychologiczne i lekarskie
- niekaralność, dobra reputacja
- kurs ADR (przewóz ładunków niebezpiecznych)
- dyspozycyjność
- minimum kilkuroczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
- sumienność, rzetelność, samodzielność, punktualność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dobre zarobki, stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 30 razy

  • +30
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym