Polisolokaty i kredyty we frankach-skuteczna pomoc

W kategorii Usługi Prawo Prawo Ubezpieczeniowe
Nie podano ceny
Prywatnie czy jako firma: Firma

Szanowni Państwo,
specjalizujemy się w sprawach dotyczących odzyskiwania opłat likwidacyjnych z tzw. "polisolokat" ze wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Jeśli w ciągu ostatnich 10 lat zrezygnowaliście z jakiegoś programu oszczędnościowego, który miał przynosić tylko zyski a okazało się, że zamiast zyskać, straciliście Państwo pieniądze, odezwijcie się do nas!

Jeśli nadal płacicie pseudo program emerytalny, który nie zarabia, ale nie chcecie z niego rezygnować z powodu opłaty likwidacyjnej - również się do nas odezwijcie!
Kompletujemy całość dokumentacji dotyczącej sprawy, reprezentujemy klienta przed sądem i nie pobieramy od Klienta opłat wstępnych.

Zajmujemy się także "odfrankowaniem" kredytów. Oferta skierowana jest do osób, które zaciągnęły kredyty we frankach. W ich imieniu, występujemy przed sądem i wnosimy o unieważnienie umowy i zwrot bezpodstawnie zapłaconej kwoty kredytu lub zwrot pobranej bezpodstawnie opłaty indeksacyjnej/denominacyjnej. Taka opłata, w zależności od wysokości kredytu może wynosić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych.

serdecznie zapraszam do kontaktu

Zamieszczono: 24.11.2019 18:13

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 155 razy

  • Konrad Maks Pochwat
  • +154
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym