Pilna rekrutacja -Opiekun Osoby Starszej-Niemcy

W kategorii Praca Praca za Granicą Niemcy
Nie podano ceny
Wymagane prawo jazdy: Kategoria B
Wymiar pracy: Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Firma Promedica24 działa na rynku od 2004 roku. Posiadamy największa bazę klientów oferujemy dobór pacjenta w Niemczech pod doświadczenie i możliwości Opiekuna.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Europie zapewniamy jak największe bezpieczeństwo dla Naszych Pracowników, a w związku z tym wprowadziliśmy:

• przejazd do/ z Niemiec naszymi małymi Busami Firmowymi Promedica24- do 7 pasażerów
• obowiązkową dezynfekcję busów
• mierzenie temperatury każdemu pasażerowi przed przyjęciem na pokład
• środki antybakteryjne dostępne dla każdego pasażera
• przed wyjazdem przeprowadzamy wywiad z każdym pracowników dotyczący stanu zdrowia
• każdy Opiekun Promedica24 ma legalną formę zatrudnienia i ubezpieczenie. W przypadku jakichkolwiek niepokojących dolegliwości ma możliwość korzystać z służby zdrowia w DE
• gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie pobytu w pracy poprzez kontakt z numerem alarmowym

Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy

Opis oferty:

Podopieczny

Pan A. (lat 97) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, cierpi na reumatyzm, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie. Codziennie rano przychodzi pielęgniarka, która pomaga Podopiecznemu przy pielęgnacji ciała. Wizyty te będą kontynuowane również po przybyciu Opiekunki/a na miejsce. Podopieczny nie ma problemów z komunikacją, porusza się samodzielnie lub przy pomocy rollatora. Do dyspozycji na miejscu jest łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzki oraz rollator. Podopieczny wymaga pomocy przy myciu i ubieraniu. Pan A. trzy razy w tygodniu uczestniczy w fizjoterapii. Mieszka sam w domu jednorodzinnym w dużym mieście. Najbliższe sklepy oddalone są o około 5 minut od miejsca zamieszkania Podopiecznego.

Obowiązki opiekunki

• pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

• drobne prace domowe

• robienie zakupów

• dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

• wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

• dom z ogrodem

• w pobliżu sklep spożywczy

• w pobliżu przystanek autobusowy

Zapewniamy:

• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;

• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

• jedną czytelną umowę;

• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;

• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Rekrutacja na terenie całej Polski!

Ełk - ul. Armii Krajowej 26, CH "Bazar"
Giżycko - ul. Al.1-go Maja 3

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 48 22 250 55 00 - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Zamieszczono: 17.03.2020 17:22

Napisz wiadomość

Wyświetlono 17 razy

  • +17
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym