Obsługa klienta w klubie fitness

W kategorii Praca Sprzedaż i Obsługa Klienta Pozostałe
Nie podano ceny

Kogo poszukujemy?
Osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientami WUEF Club. Poszukujemy osoby kreatywnej, ambitnej i pełnej energii, która będzie chciała wspólnie z Nami rozwijać i budować wizerunek klubu. Mile widziana znajomość rynku usług fitness oraz doświadczenie w sprzedaży.
Obowiązki

bieżąca obsługa klienta (w tym kontakt mailowy i telefoniczny)
sprzedaż usług i produktów
obsługa programu komputerowego do zarządzania klubem fitness
prowadzenie dokumentacji Sekretariatu oraz innych prac biurowych
kreowanie wizerunku Sekretariatu

Oczekujemy gotowości do pracy w zmianowym systemie czasu pracy od pon do pt w godz. 6:30-12:00/14:30 i 14:00/16:00-22:00; sb-niedz 8:00-18:00.

Przyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny pod adres mailowy klubu lub drogą tradycyjną w formie papierowej.
Prosimy o zawarcie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 66 razy

1 osoba zainteresowana

  • +66
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym