Monter / brygady/ podwykonawcy rusztowań

W kategorii Praca Budownictwo Przemysłowe
Nie podano ceny

Firma VLC Serwis sp. z o.o. zatrudni montażystów.
Istnieje również możliwość zawiązania współpracy z podwykonawcą/działalnością.

Opis stanowiska:
· Montaż/demontaż rusztowań modułowych w obiektach przemysłowych, elektrowniach
Wymagania dla montera rusztowań:
· Uprawnienia montera rusztowań: książeczka montera rusztowań IMBiGS
· Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
· Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata
· Dodatkowym atutem: prawo jazdy oraz/lub inne uprawnienia
Oferujemy:
· Umowa o pracę, pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego
· Atrakcyjne wynagrodzenie: praca w Polsce oraz możliwość pracy za granicą (kraje UE)
· Bezpłatne zakwaterowanie, transport, odzież roboczą, narzędzia, środki PPE
· możliwość rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji i zaangażowania
Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań , proponujemy przygotowanie do zawodu i pracę jako pomocnik montera rusztowań w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@vlcserwis.com
W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod jeden z nw. numer tel.
+48 601 733 853, +48 509 319 058

UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 107 razy

  • +107
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym