Meble na zamówienie - producent mebli loftowych

W kategorii Elektronika Pozostała elektronika
1 PLN
Do negocjacji
Stan: Nowe

Piękny regał loftowy, czy może ława industrialna? Wykonamy je pod Twoje indywidualne zamówienie.
Ponieważ zależy nam, aby wykonywane przez Nas produkty były oryginalne i unikalne, dlatego też wszystkie robione są konkretnie dla Was z uwzględnieniem wymiarów i kolorów. Meble robione są z drewna nowego i drewna z odzysku, oraz innych potrzebnych materiałów jak rury hydrauliczne, metal, części z recyklingu itp. Jeśli więc zależy Tobie na czymś stworzonym tylko i wyłącznie dla Ciebie to na pewno znajdziesz tutaj coś ciekawego. Są to trwałe i solidne meble, które przetrwają lata oraz nadadzą szczególnego charakteru i nastroju dla domu, lub biura.

Jeśli interesują Cię meble industrialne, rustykalne, czy meble typu loft to tworzeniem takim właśnie mebli się zajmujemy. W naszej ofercie znajdziesz ich bardzo szeroki wybór. W przeciwieństwie do zakupu w sklepie stacjonarnym u Nas oferujemy Tobie możliwość własnego zaprojektowania swojego stolika, czy szafki. Oferujemy także wyrób lamp z drewna i rur hydraulicznych oczywiście także pod Twoje indywidualne zapotrzebowanie.

Meble industrialne cechują przede wszystkim surowe elementy z drewna i metalu, rur hydraulicznych itp. nierzadko specjalnie postarzane by wyglądały na stare. Ponieważ wykończenie elementów drewnianych jest różnorodne, począwszy od klasycznego wykończenia lakierowanego, poprzez ścieranie koloru imitując upływ czasu przy zamówieniu należy te szczegóły z nami omówić. Meble loftowe, czy też tworzone przez nas od niedawna instalacje artystyczne ze światłem często wykonywane są też z materiałów z recyklingu
https://eco-deco-art.pl/ to producent mebli industrialnych, wykonujący meble na wymiar oraz meble indywidualne, w celu sprostania oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Zamieszczono: 20.12.2020 11:23

Wyświetlono 10 razy

  • +10
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym