Kierowca Zarządu

W kategorii Praca Spedycja i Transport
Nie podano ceny

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodnokanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Zadania:
• logistyczne wsparcie przy planowaniu podróży
• koordynacja transportu - dojazd do miejsc spotkań (sprawdzenie miejsc, utrudnień na trasie dojazdu, przygotowanie rekomendowanych tras)
• dostarczanie i nadzór nad przesyłkami zleconymi
• koordynacja zakupów, dostarczanie w ustalone miejsce
• koordynacja komunikacji z osobami wyznaczonymi przez Przełożonego
• administracyjny nadzór na pracami remontowymi
• nadzór realizacyjny nad powierzonymi zadaniami
• dbanie o stan floty (naprawy, przeglądy, ubezpieczenia, czystość itp.)
• ścisła współpraca z Asystentką Zarządu

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane wysokie umiejętności poparte doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów osobowych
• wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność (również w nocy i w weekendy)
• niekaralność

Oferujemy:
• szkolenia techniczne
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
• udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
• pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
• stałe wynagrodzenie plus delegacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: życiorysu zawodowego adres: rekrutacja@energopol.pl bądź http://www.energopol.pl/oferty zakładka Kierowca Zarządu – Szczecin.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu HR Klaudia Świerkowska tel. 606-697-578

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 25 razy

  • +25
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym