Kierowca kat. C + E – Wałcz

W kategorii Praca Spedycja i Transport
Nie podano ceny

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Kierowca kat. C + E – Wałcz

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C + E
• mile widziane inne uprawnienia

Oferujemy:
• umowę o pracę
• stabilne zatrudnienie
• dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie życiorysu zawodowego na adres: rekrutacja@energopol.pl bądź http://www.energopol.pl/oferty zakładka Kierowca Kat. C – Wałcz.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu HR Klaudia Świerkowska tel. 606-697-578, e-mail: klaudia.swierkowska@energopol.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy jest najbliższy przez nas poszukiwanemu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 13 razy

  • +13
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym