Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespół na klimatyczne wesele - swing, soul, pop

W kategorii Ślub i wesele Usługi ślubne
5 500 PLN
Typ: Oprawa muzyczna

Gentle Jazz Trio & Dj Dany White to zespół weselny i DJ na eleganckie wesele, dla ludzi mających dobry gust i klasę. Znakomita wokalistka z towarzyszeniem gitarzysty i saksofonisty to strzał w dziesiątkę na początek wesela. Dj Dany gwarantuje dobrą zabawę i konferansjerkę podczas reszty wieczoru.

Mamy bardzo dobry odbiór podczas międzynarodowych wesel i wszędzie tam, gdzie młodzi chcą uniknąć nachalnej muzyki, biesiady, kiczu i disco polo.

Gentle Jazz Trio to zespół muzyczny, który w swoim repertuarze ma najpopularniejsze standardy jazzowe w swingu i bossa novie oraz hity muzyki soul, pop, r'n'b.

Gentle Jazz Trio gra zawsze na początku wesela (4x45min.), smooth jazzowy i pop-soulowy repertuar - także taneczny – utwór na pierwszy taniec i np. do zagrania podczas podziękowań dla rodziców można wybrać z listy repertuaru zespołu / lub polecić odtworzenie przez Dj’a z CD/mp3.
Zespół współpracuje z DJ’em DANY WHITE’m.

Podczas występu pojawią się utwory z repertuaru Billa Withersa, Steviego Wondera, Raya Charlesa, Elli Fitzgerald, Carlosa Jobima, Roberty Flack, Georga Bensona, Niny Simone i wielu innych. Jest to znakomity, międzynarodowy repertuar, evergreeny rozpoznawalne na całym świecie.

Podczas tradycyjnego wesela bardzo dobrze sprawdza się układ:
Pierwsze 4 x 45 min. gra zespół Gentle Jazz Trio i kolejne 6 x 45 min. gra DJ Dany - dzięki temu zagwarantowane są delikatniejsze „cocktailowe” dźwięki podczas obiadu i rozkręcaniu imprezy (do muzyki zespołu też goście tańczą) oraz typowo taneczna muzyka podczas reszty wieczoru. Zespół przywita parę młodą, zaintonuje „sto lat” i zaprosi do pierwszego tańca po obiedzie.

Repertuar DJ'a do uzgodnienia osobiście/telefonicznie, standardowo nie gra disco polo i biesiadnych numerów.

DJ DANY WHITE (Daniel) to prezenter, którego optymizm udziela się bawiącym, a doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że goście na parkiecie czują się fantastycznie.

Repertuar DJ’a: Możecie spodziewać się Państwo najlepszych tanecznych hitów z lat ‘60, ‘70, ‘80, ‘90 oraz współczesnych - pojawią się utwory z gatunku tweest, rock’n'roll, pop-soul, “czarne” disco, numery polskie i zagraniczne.

"Pragniemy podziękować zespołowi Gentle Jazz Trio za stworzenie pięknej oprawy muzycznej na uroczystości weselnej naszych dzieci. Państwa muzyka i czarujący, urzekający głos Wokalistki sprawiły, że wesele to pozostanie na długo w pamięci naszych gości i naszej. Słowa uznania także dla DJ Dany, który świetnie wkomponował się w nastrój naszego wesela i sprawił, że goście zeszli z parkietu dopiero wraz z końcem wesela" Małgorzata i Krzysztof

Sprawdź czy zespół ma wolny termin już dziś – [email protected], tel. 601887298
https://www.planujemywesele.pl/679-gentle-jazz-trio-dj-dany-white
https://www.facebook.com/ZespolJazzowyGentleJazzTrio

Słowa kluczowe: zespół jazzowy na wesele, jazz na wesele, wesele boho, wesele w stylu retro, swing, soul, zespół weselny i dj, dj na wesele, zespół weselny Poznań, zespół weselny Warszawa.

Zamieszczono: 23.12.2020 17:10

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 76 razy

  • Charlie McDonaldberg
  • durand Antoine
  • +74
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym