Elektryk budowlany - niemiecka umowa o pracę

W kategorii Praca Energetyka Instalacje
Nie podano ceny

Firma Grunberger obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK BUDOWLANY

WYMAGANIA:
ukończona szkoła w zawodzie lub uprawnienia SEP
znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (mile widziane)
prawo jazdy oraz auto będą dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obowiązki zostają ustalone wspólnie z pracownikiem na podstawie doświadczenia oraz kwalifikacji

OFERUJEMY:
stałą pracę w jednym miejscu
wysokie stawki godzinowe poparte umową o pracę na niemieckich warunkach
możliwość pracy w nadgodzinach
możliwość przeniesienia kosztów za mieszkanie na pracodawcę
stałą pomoc polskich pracowników
ubezpieczenie zdrowotne
odprowadzane składki emerytalne
możliwość pobierania zaliczek cotygodniowych
możliwość stworzenia Teamów kilku osobowych w których nie wszyscy muszą znać język niemiecki

Serdecznie zapraszam do przesyłania CV oraz do kontaktu, praca od 2.10.2017 r.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 49 razy

  • +49
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym