ELEKTROMONTER NIEMCY

W kategorii Praca Energetyka
Nie podano ceny

Firma Mare Lux Sp. z o.o. jest uznanym i strategicznym przedsiębiorstwem. Nasza działalność nastawiona jest na świadczenie usług w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Dla naszych klientów realizujemy projekty w kraju i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:
ELEKTROMONTER
miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym:
- układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych,
- podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,
- próby i pomiary elektryczne.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy jako elektromonter,
- wykształcenie kierunkowe,
- ważne uprawnienia SEP,
- umiejętność czytania projektów i planów,
- zaangażowanie, sumienność, dokładność,
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
- prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Oferta:
- umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezpłatny transport do miejsca pracy,
- bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na email: biuro@marelux.eu lub kontakt telefoniczny na numer : 792 260 360

UWAGA:
W tytule e-maila proszę podać nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 43 razy

  • +43
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym