Czyżew, Zarębska, 582m2

W kategorii Nieruchomości Działki
168 000 PLN

Jesteś przedsiębiorczy? Masz pomysł na własny biznes? Trafiłeś idealnie. 
Oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców,zarówno dla klientów indywidualnych szukających miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod działalność gospodarczą.
Posesja o areale 582 m2, usytuowana w centrum Czyżewa przy ulicy Zarębskiej 12 o bardzo dużym natężeniu ruchu.
Działka w kształcie prostokąta, zabudowana drewnianym domem, uzbrojona. 
Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym w MPZ symbolem B5MN czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszeniem usług nieuciążliwych. 
Atrakcyjne położenie działki oraz możliwości jakie daje MPZP powoduje, że jest to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak i prowadzenie własnego biznesu. 
Czyżew jest niewielkim miasteczkiem ale bardzo dobrze rozwiniętym i zagospodarowanym. W centrum miasta zaczyna swój bieg droga wojewódzka nr 690 relacji Czyżew Siemiatycze. W południowej części miasta przebiega linia kolejowa relacji Warszawa-Białystok.
W mieście i na obrzeżach bardzo rozwinęło się budownictwo, dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
Znajdują się tu kościół, urząd pocztowy, paczkomat InPost, przedszkole gminne, szkoła podstawowa, zespół szkół ogólnokształcących i zawodowych, dwa banki, 3 apteki, przychodnia rodzinna oraz centrum medyczno - stomatologiczne oraz obiekty gastronomiczne.
Są również miejsca na rozrywkę i rekreację. Przepiękny park nad zalewem oraz kąpielisko miejskie.Do dyspozycji wypoczywających jest plaża, boisko do piłki plażowej, sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych czy sprzęt pływający (kajaki, rowery wodne).
Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zamieszczono: 30.03.2020 10:22

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 5 razy

  • +5
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym