Brygadzista/Kierownik Sekcyjny/Kierownik Zmiany

W kategorii Praca Spedycja i Transport
Nie podano ceny

Opis oferty pracy:
Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Brygadzista

Kierownik Sekcyjny

Kierownik Zmiany

Oczekiwania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 1 rok
-praca w systemie 3 zmianowym
-nadzorowanie pracy zespołu magazynowego przynajmniej wielkości przynajmniej 10/30/50 osób w zależności od stanowiska
-komunikatywność
-znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
-doświadczenie na stanowisku zarządzającego zespołem ludzi
-dyspozycyjność
Zadania na stanowisku:
-nadzorowanie pracowników
-nadzorowanie pracy zespołu obszaru kompletacji
Oferujemy:
-pracę w logistyce w dużym i nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym w renomowanej firmie
-umowę o pracę
-stałe zatrudnienie
-atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
Prosimy o przesyłanie CV na adres: gdansk@workservice.pl z nazwą stanowiska w tytule maila oraz w nazwie pliku (CV) lub o kontakt telefoniczny 508000900.

Zamieszczono: 15.09.2019 00:00

Napisz wiadomość

Wyświetlono 26 razy

  • +26
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym