Brain Actives - wsparcie dla mózgu

W kategorii Dom i ogród Zdrowie
100 PLN
Stan: Nowe

Wsparcie dla mózgu - Brain Actives

Twój mózg będzie działał jak nigdy!

Większe skupienie
Lepsza koncentracja
Szybsza przyswajalność wiedzy
Większa energia i wytrzymałość

Dla kogo jest Brain Actives?
Dla wszystkich, którzy mają męczącą, stresującą pracę i potrzebują dodatkowej dawki energii każdego dnia.

Brain Actives to nowoczesny suplement diety będący najlepszym wsparciem dla mózgu. Środek stosowany jest w okresie zwiększonego wysiłku umysłowego oraz fizycznego, a jego bezpieczna formuła pomaga wzmacniać oraz rozwijać funkcje poznawcze.

Suplement diety Brain Actives został stworzony z wykorzystaniem 10-ciu składników. Połączone one razem stanowią kompleks, który wzmacnia pamięć i koncentrację, przyspiesza proces uczenia się, zwiększa czujność i skupienie, a także skraca czas reakcji. Produkt rekomendowany jest osobom chcącym zwiększyć poziom energii w organizmie, lepiej przyswajać wiedzę, pracować intensywniej oraz osiągać lepsze wyniki w sportach.
Jaki jest skład produktu?TeaCrine® to składnik pozwalający wyzwolić maksymalny potencjał Twoich możliwości. Niezwykle skuteczny w połączeniu z kofeiną zawartą w Brain Actives. Nie powoduje rozdrażnienia oraz efektu nagłego spadku energii.

Niezależnie czy oczekujesz wsparcia w wysiłku psychicznym, czy podczas treningu na siłowni, TeaCrine® wspiera Cię tak samo skutecznie. Badania na ludziach potwierdziły, że stosowanie teakryny zmniejsza fizyczne zmęczenie oraz wspiera Twoje możliwości umysłowe lepiej niż sama kofeina.

Zamieszczono: 21.02.2020 18:58

Napisz wiadomość

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Zaloguj się Załóż konto

Wyświetlono 12 razy

  • +12
0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym