Tworzymy technologie, które wyzwalają nieograniczone możliwości

Spółka Clixs powstała z myślą o wymagających oraz bezkompromisowych użytkownikach, których głównym celem, jest korzystanie z platformy, oferującej pełen pakiet funkcjonalności oraz nieograniczonych możliwości. Istniejemy po to, aby dostarczać każdego dnia kompleksowe usługi dla firm oraz użytkowników indywidualnych. W Clixs.pl otrzymasz wszystko w jednym miejscu, w kilku naprawdę prostych krokach. Wystarczy tylko kilka razy kliknąć myszką. 

Jeżeli oferujesz swoje usługi lub poszukujesz odpowiedniego fachowca i chciałbyś znaleźć najlepszego z nich wystarczy, że założysz konto w Clixs.pl, dodasz swoją ofertę i opiszesz co chciałbyś zlecić. Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie, proponując konkurencyjne ceny. Wszystko po to, abyś mógł wybrać dla siebie najlepszą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Chcesz dodać zlecenie lub je wykonać? W Clixs.pl to prostsze, niż myślisz. Poszukujesz odpowiedniego Wykonawcy do swojego projektu lub pragniesz wykonać szybko jakieś zlecenie? Z Clixs możesz o wiele więcej. Wystarczy, że w swoim panelu użytkownika dodasz ofertę wraz z zaplanowanym budżetem oraz proponowaną kwotą wykonania zlecenia. Wykonawcy zgłoszą się do Ciebie, korzystając z możliwości udziału w zleceniu, zaproponują swoją stawkę oraz całkowity koszt wykonania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wybierzesz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. I co najważniejsze, wszystkie nasze usługi są pozbawione jakichkolwiek opłat. Nie ma znaczenia, czy chcesz dodawać oferty pracy, zlecenia, zamieścić ofertę swoich usług czy umieścić ogłoszenie osoby poszukującej pracy. Natomiast dzięki naszemu Generatorowi CV, masz możliwość stworzyć oraz wygenerować profesjonalne CV, by pokazać się z jak najlepszej strony wszystkim pracodawcom. Chcesz więcej? Proszę bardzo.  

Ogłoszenia drobne - kupuj, sprzedawaj, wymieniaj, oddawaj co tylko chcesz

Tworzymy jeden z najbardziej rozbudowanych serwisów internetowych w sieci. Dzięki możliwości dodawania drobnych ogłoszeń w Clixs.pl umożliwiliśmy wszystkim użytkownikom prowadzenie operacji handlowych oraz wymiany poprzez dodawanie różnorodnych ogłoszeń z każdej z najważniejszych branż i kategorii. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasi użytkownicy mają możliwość sprzedawania, kupowania, wymieniania lub oddawania przedmiotów, pojazdów, nieruchomości oraz innych, wartościowych rzeczy. 


Stworzeni z pasji do budowania najlepszych relacji z ludźmi

Serwis Clixs.pl jest częścią grupy Clixs Sp. z o. o. i został zaprojektowany w taki sposób, aby budować jak najlepsze relacje z użytkownikami. Wiemy jak ważną i pożądaną w dzisiejszych czasach usługą, jest kompleksowość. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Spółką, skoncentrowaną przede wszystkim na tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości usług oraz rozwiązań. Dlatego projektujemy i tworzymy nowoczesne oraz intuicyjne w obsłudze narzędzia, które przede wszystkim służą optymalizacji komunikacji Zleceniodawców z Wykonawcami. Zarówno zleceń, jak i usług. Razem z nimi tworzymy jeden z najbardziej unikalnych i niepowtarzalnych projektów, jakie powstały na polskim rynku. Stworzyliśmy Clixs - grupę serwisów internetowych, dzięki którym internauci odnajdą wszystko, co daje kompleksowa obsługa klienta. Obserwując w jaki sposób dynamiczny sposób zmienia się internet oraz jego użytkownicy, pragniemy tworzyć przyszłość w oparciu o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania.

Jesteś pracodawcą i poszukujesz dobrego pracownika do swojej firmy? Jesteś pracownikiem i szukasz odpowiedniego pracodawcy? Wszystko dostaniesz od nas w jednym miejscu. Dodawaj i przeglądaj oferty pracy w Clixs. U nas to możliwe. Tutaj założysz profil pracodawcy lub stworzysz profesjonalne CV zupełnie za darmo, dzięki naszemu generatorowi. Jesteś fachowcem i chciałbyś oferować swoje usługi w Clixs? Załóż konto i dodaj własną ofertę. Zleceniodawcy sami zgłoszą się do Ciebie, a Ty będziesz mógł dotrzeć do niezliczonej liczby klientów. Jeśli jesteś Wykonawcą, serwis Clixs.pl oferuje Ci dostęp do ogromnej bazy zleceń firmy oraz osób prywatnych z całej Polski. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto w Clixs, podać swoje podstawowe dane, dotyczące Twoich umiejętności, a my zagwarantujemy, że otrzymasz wszystkie powiadomienia. oraz informacje na temat interesujących Cię ofert na Twojego maila.

Naszymi największymi atutami są: kompleksowa obsługa firm oraz osób indywidualnych, świeże oraz nowoczesne spojrzenie w przyszłości i bezkompromisowość, którą kierują się również nasi użytkownicy. Dzięki praktycznym oraz w pełni funkcjonalnym możliwościom serwisu Clixs, dosłownie każdy - przedsiębiorca, pracodawca, pracownik czy fachowiec, zbuduje własną markę w internecie. Tworzymy technologie, które wyzwolą nieograniczone możliwości.

Dlatego właśnie nie zastanawiaj się już dłużej i zajrzyj na Clixs.pl, a przekonasz się, że jeszcze nie wszystko widziałeś w internecie.


Informacje o serwisie Clixs.pl

Clixs Sp. z o. o.

Jana Ostroroga 24A 

01-163 Warszawa

Firma zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000614318, NIP 527-276-77-41, o kapitale zakładowym 5500,00 zł.

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym