Teraz także bez rejestracji

Jak dodać zlecenia, zleceniodawcy - dodaj darmowe zlecenie

Zlecenie - Twoja oferta dla Wykonawców


Dodając swoje zlecenie, pozwalasz specjalistom z wybranej branży wykonać dla Ciebie pewne zadania lub cały projekt. Dodając swoją ofertę, określasz zakładany budżet, czas realizacji projektu oraz wymagania, jakie musi spełnić potencjalny Wykonawca. Dzięki dodaniu ogłoszenia wykonania Twojego projektu Wykonawcy mogą zgłosić swoją gotowość realizacji danego zlecenia, dodając swoją ofertą wraz z posiadanymi doświadczeniem, stawką oraz czasem realizacji. Aby rozpocząc zlecenie wykonania danej oferty, należy w swoim panelu użytkownika kliknąć w przycisk: "dodaj zlecenie" i podać w formularzu wszystkie wymagane informacje, które będą potrzebne Wykonawcy do realizacji Twojego projektu. Dzięki nam zyskujesz nie tylko Wykonawców. Z nami oszczędzasz pieniądze. W Clixs dodajesz swoje zlecenie zupełnie za darmo i nie zapłacisz ani złotówki za wystawianie swoich ofert. 

Jedynymi opłatami, jakie obowiązują w naszym serwisie, to rozbudowane funkcje Premium oraz Pakiety, które dodają dodatkowe funkcjonalności oraz opcje dla Twojego konta na portalu Clixs.pl. Opcje te nie są oczywiście obowiązkowe i dostępne są dla bardziej wymagających użytkowników, którzy pragną jeszcze bardziej rozbudować swoje możliwości zaistnienia wśród społeczności Clixs. Dzieki dodatkowym funkcjonalnościom, możesz wyróżniać i promować każde swoje ogłoszenie aby mieć pewność, że zostanie ono zauważone przez większą liczbę użytkowników.

Twoje zlecenie, to możliwość realizacji Twojego projektu przez Wykonawców, jednak może się zdarzyć, że żaden ze specjalistów nie spełni Twoich oczekiwań. W takiej sytuacji możesz zakończyć swoją ofertę zarówno przed czasem, jak i wtedy, gdy Wykonawca nie spełni oczekiwanych warunków, bez dokonywania jakichkolwiek opłat dodatkowych.

Bezpieczeństwo i wygoda – z nami zawsze


Zarówno podczas rejestracji w serwisie Clixs.pl, jak podczas logowania oraz użytkowania naszej platformy, używamy Certyfikatów SSL, które zapewniają pełną ochronę oraz szyfrowanie wszelkich danych, przekazywanych podczas połączenia z naszym serwerem. Dzięki takim rozwiązaniom możesz być pewny, że Twoje dane i hasła, nigdy nie trafią w niepowołane ręce i są objęte stałą i skuteczną ochroną przez włamywaczami.

Opcje Premium – Twoja nowa, lepsza oferta


Dzięki możliwości wykupienia funkcji oraz kont Premium i Partner, możesz w bardzo prosty i skuteczny sposób wyróżnić się na tle innych Zleceniodawców. W Clixs dajemy Ci możliwość wyróżnienia swojej oferty, usług oraz wypromowania swoich zleceń w kilku prostych krokach. Dodatkowo, dzięki możliwości wykupienia kont Premium i Partner otrzymasz nowe i ulepszone funkcjonalności dla swojego konta użytkownika, jak również więcej możliwości, które oferuje nasza platforma.

Ponadto każde z płatnych kont w naszym serwisie posiada określoną liczbę Punktów Clixs do wykorzystania w każdym miesiącu. Wprowadziliśmy również system, który co miesiąc resetuje ilość punktów do wyjściowej liczby podanej w opisie każdego z pakietów. W ten sposób będziesz mógł jeszcze efektywniej zarządzać swoimi ogłoszeniami oraz kontem w serwisie Clixs.pl.