Serwis internetowy Clixs.pl umożliwia swoim klientom automatyczną publikację ogłoszeń, dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu dla firm - ASARI. Jest to narzędzie, które rozumie, jak działa biuro nieruchomości. Tworzyli je nie tylko programiści, którzy od 1998 roku budują oprogramowanie dla rynku nieruchomości, ale także specjaliści z branży, pośrednicy, zarządcy i deweloperzy. Tylko taki zespół jest w stanie zapewnić rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby rynku.

 

Od 20 maja 2017 roku, udostępniliśmy możliwość importu ofert z programu Asari. Dla firm korzystających już z oprogramowania ASARI do rozpoczęcia eksportu ofert wystarczy tylko:

1. założyć konto na portalu Clixs.pl
2. wprowadzić dane firmy
3. 
skontaktować się z nami w celu przydzielenia   loginu i hasła potrzebnego do wpisania w aplikacji ASARI. Nie pobieramy opłat za publikację ogłoszeń. Zapraszamy do uruchomienia eksportu z aplikacji ASARI.


Serwis internetowy Clixs.pl umożliwia swoim klientom bezpieczną i darmową publikację ogłoszeń drobnych dzięki łatwemu oraz intuicyjnemu panelowi użytkownika. Dodatkowo zapewniamy błyskawiczny i automatyczny import ogłoszeń, dzięki współpracy z firmą oferującą program do importu ogłoszeń - IMO. 

IMO to nowoczesny i przede wszystkim łatwy w obsłudze program dla pośredników w obrocie nieruchomościami i deweloperów, stanowiący podstawowe narzędzie ich pracy. Program IMO umożliwia pracę zdalną, z każdego miejsca z dostępem do Internetu oraz dostęp do bazy nawet bez połączenia z Internetem dzięki aplikacji mobilnej.

 

Program jest zintegrowany z systemem wymiany ofert na wyłączność i otwartych, dzięki któremu biura i deweloperzy z całego kraju mogą nawiązywać współpracę. Integracja z wieloma portalami ogłoszeniowymi i zewnętrznymi systemami typu, ułatwia automatyczną publikację ofert w Internecie oraz pozyskiwanie nowych ofert i zapytań klientów. Rozbudowany system uprawnień i narzędzia kontroli pracowników pozwalają na sprawne zarządzanie wielooddziałowym biurem i działem sprzedaży dewelopera. Wbudowane funkcje CRM umożliwiają utrzymywanie relacji z klientami i mają pozytywny wpływ na odbiór firmy jako profesjonalnej.


AutoKomis online - program do eksportu ofert motoryzacyjnych (AKOL)

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym