Opublikowano: 14.12.2018 10:11 Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 19:18

Zimno za oknem wcale nie ochładza uczuć! Jak zatem można spędzić tę porę roku z ukochaną osobą, kiedy odpadają romantyczne spacery czy kolacje na świeżym powietrzu? Kino, puby czy restauracje to dla Was za mało? Mamy kilka ciekawych propozycji!


Z kulturą i… za miasto!

Zima jest dobrym okresem, żeby zafundować sobie choć odrobinę nieznanej wcześniej rozrywki. Co powiecie na… teatr lub filharmonię? Idealnym pomysłem jest chociażby obejrzenie baletu – on jest nudny tylko z pozoru! A Jezioro Łabędzie warto zobaczyć chociaż raz w życiu. Ukochana na pewno będzie zachwycona tym nietuzinkowym pomysłem – a po spektaklu będziecie mieć idealny temat do rozmów i wymiany poglądów.

A może tak… weekend w Zakopanem czy w słowackich termach? Bardzo dobrze zrobi Wam zmiana środowiska i zapomnienie o codzienności. Na jakiś czas zostawicie także rutynę, która często zaburza dobre relacje w związku. Wypoczynek i relaks zbliża do siebie ludzi, więc będziecie mieć czas tylko dla… siebie! Nikt nie będzie przeszkadzał, więc może warto gdzieś wyjechać?


Basen i wspólna książka

Zjeżdżalnie, jacuzzi i sauna – czyli z jednej strony macie szansę wygrzać się i poczuć się nieco jak dzieci, a z drugiej nieco zbliżyć do siebie. Jeżeli znacie się już na tyle dobrze, że akceptujecie swoje ciała, koniecznie wybierzcie się na basen! Inną opcją jest czytanie wierszy bądź książek – sobie nawzajem, na głos. Możecie na koniec wymienić się spostrzeżeniami. Bliskość psychiczna w związku jest przecież najważniejsza! 


Nocne przejażdżki na… lodowisko!

Jeśli macie samochód, warto wybrać się na randkę w nocy. Możecie pojeździć po mieście bądź pojechać w zupełnie nieznane miejsce (pamiętajcie o zabraniu GPS!). Takie miejsca często wywołują bowiem… romantyczny nastrój. W szczególności, jeżeli z pewnej wysokości widać jest całe miasto. Z powrotem możecie zajechać na lodowisko, co pozwoli rozwiać rutynę szczególnie w „długostażowym” związku. Co tam, że nigdy nie zakładaliście łyżew! Może dzięki nim odkryjecie nową, wspólną pasję? Zakładajcie wiec łyżwy na nogi i… przyjemnej zabawy!


Szukasz ciekawych atrakcji? A może pragniesz z ukochaną osobą uciec za miasto? Zobacz oferty naszych partnerów w kategorii SPORT I HOBBY! Znajdziesz tutaj nie tylko ciekawe pomysły na aktywny odpoczynek, ale również noclegi w każdym zakątku Polski i nie tylko!

Poprzedni wpis Następny wpis

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym