Opublikowano: 15.11.2018 19:29 Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 19:18

Szukasz dla siebie mieszkania, będąc singlem? Jesteś osobą niezależną i lubisz być na czasie, a także korzystasz z życia pełnymi garściami? Idealna dla Ciebie okazać się może… Kawalerka!


Co brać pod uwagę przy wyborze kawalerki?

Przede wszystkim, budżet. Jeżeli planujesz przeprowadzkę do miasta takiego, jak chociażby Wrocław czy Gdańsk, kawalerki tutaj mogą być nieco droższe, niż w innych miastach – w szczególności, kiedy planujesz zamieszkanie w centrum wielkiego miasta. Dla singli najlepsza jest kawalerka, będąca połączeniem pokoju z kuchnią. Aneks kuchenny doskonale sprawdza się w przypadku osób, które większość czasu spędzają poza domem i wolą stołować się raczej w restauracjach, niż w mieszkaniu. Przebojowy singiel raczej nie będzie potrzebował przestronnej kuchni, a nawet zaadaptuje ją nieco pod dodatkowe miejsce do wypoczywania bądź… Pracy.


Kawalerka – większa czy mniejsza?

Warto zainwestować w mieszkanie, które z łatwością będzie można w przyszłości ewentualnie odsprzedać. Dla przebojowego singla niewielka przestrzeń (przyjmijmy, około 20m2) będzie wystarczająca. Warto jednak pomyśleć wprzód i kupić mieszkanie trochę większe (30-35m2) – zdecydowanie łatwiej będzie je kiedyś sprzedać! Warto unikać takich lokali, w których wydzielenie łazienki, kuchni bądź przedpokoju będzie rzutowało na utracie pokoju do wypoczynku. Przecież to właśnie w nim spędza się najwięcej czasu, zwłaszcza przebywając poza domem – single przychodzą do mieszkania, żeby zwyczajnie się wyspać i… Ruszać dalej!


Dlaczego warto mieć kawalerkę?

Samotnicy mogą w kawalerce stworzyć sobie naprawdę cudowną oazę do codziennego funkcjonowania. Małe mieszkanie nie wymaga wielkiego nakładu pracy, ani ogromnych opłat eksploatacyjnych. Dzięki odpowiednio zaaranżowanemu wnętrzu kawalerki, single mogą optycznie ją powiększyć, a także nadać jej nowoczesnego designu. Kawalerka jest najlepszym rozwiązaniem dla zabieganych osób, umożliwiając im „życie na pełnych obrotach”, bez myślenia o sprzątaniu, opłatach czy innych zobowiązaniach, jakie często dotykają lokatorów dużych mieszkań. Dla przebojowych singli, te 30m2 okazuje się być… Królestwem! Królestwem, o które wcale nie muszą się martwić, korzystając z życia.

Szukasz odpowiedniego mieszkania? Jesteś singlem i chcesz wiedzieć gdzie znajdzie się kawalerka idealna dla Ciebie? Zajrzyj do naszego działu: NIERUCHOMOŚCI i dowiedz się dlaczego znajdziesz idealną kawalerkę właśnie z CLIXS!
Poprzedni wpis Następny wpis

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym