Opublikowano: 14.12.2018 15:25 Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 19:18

Stworzenie nowej strony internetowej wiąże się niewątpliwie z wydatkami. Gdy pragniemy kupić jakikolwiek produkt, mamy do wyboru oryginalne, zamienne lub tańsze, których jakość jest wątpliwa, a nawet na pierwszy rzut oka, niewystarczająca. Mówi się, że za ceną idzie również jakość, ale czy to jedyny czynnik wpływający na wybór dobrej agencji kreatywnej, której będziemy mogli powierzyć zbudowanie nowej strony internetowej?


Agencja kreatywna - W jaki sposób wybrać idealnego Wykonawcę

Jak już wspomnieliśmy, zbudowanie nowej strony WWW nie jest rzeczą prostą i wiąże się z wydatkami dla firmy. Można powiedzieć, że tworzenie nowej strony internetowej to inwestycja w przyszłość firmy w internecie, więc dlaczego mielibyśmy się czegokolwiek obawiać? Czy jeżeli wybieramy agencję kreatywną, która reklamuje się jako profesjonalna firma budująca serwisy internetowe, mamy mieć wątpliwości i przekonanie, że na pewno ktoś zrobi coś źle albo nie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli? I tak i nie. Nie od dzisiaj bowiem wiemy, że każda firma kieruje się inną polityką własną, różnorodnie podchodzi do klienta, jego wymagań oraz oczekiwań. Firmy różnią się również pod względem usług, cen oraz podejścia do klienta w kwestiach spornych, pogwarancyjnych oraz odnoszących się do opieki nad naszym serwisem internetowym.

Czego mielibyśmy się obawiać? Przede wszystkim złych praktyk, niedostatecznych informacji zwrotnych, niejasno określonych kosztów i specyfikacji, którą powinna mieć każda, nowa strona, którą mamy od agencji otrzymać w wyniku pracy. 

Poprzedni wpis Następny wpis

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym