Opublikowano: 14.12.2018 12:24 Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 19:18

Za oknem wieje i pada ostry śnieg, a Ty nie masz co ze sobą zrobić? W takich chwilach idealne okazują się elektroniczne sprzęty – dzięki nim możesz zrelaksować się i przenieść do zupełnie innego świata. Jaki elektroniczny sprzęt polecany jest na nadchodzące zimowe wieczory?


PlayStation 4 – sprzęt doskonały?

PlayStation 4 według wielu użytkowników jest najlepszą istniejącą na rynku konsolą do gier. To fakt, ponieważ możesz zagrać na urządzeniu w najnowsze produkcje typu Assassin’s Creed czy God of War – które ciężko uruchomić na innym sprzęcie elektronicznym. Możesz z pomocą urządzenia grać zimą w trybie sieciowym – dzięki usłudze abonamentowej PlayStation Plus. Konsola szybko staje się centrum rozrywki i zapewnia godziny długiej zabawy i rywalizacji nie tylko Tobie i graczom online, ale i pozostałym domownikom. Możliwe jest również podłączenie do konsoli gogli PlayStation VR, co umożliwi prowadzenie rozgrywki w… wirtualnej rzeczywistości! Jeżeli szukasz sprzętu na długie lata, skuś się na PlayStation! Sprawdzi się nie tylko zimową porą, ale i w każdej wolnej chwili.


Kindle Paperwhite 3 dla wielbicieli książek

A może tak klasyka połączona ze współczesnym rozwiązaniem? Jeśli zimą najbardziej lubisz czytać książki jednak wcale nie chcesz wychodzić spod koca do biblioteki czy sklepu, może warto zainwestować w czytnik ebooków? Powyższy model jest bardzo popularny i chętnie wybierany w Polsce – posiada spory ekran o wysokiej rozdzielczości (można regulować jego jasność), a jego obsługa jest dotykowa. Urządzenie pracuje w chmurze Amazonu, a więc dzięki temu automatycznie wysyłasz i aktualizujesz zakupione tam książki! Jeżeli nie przepadasz z kolei za chmurą, możesz skorzystać z kabla microUSB i wgrać książkę bezpośrednio na sprzęt! Zresztą i tak będzie to konieczne, jeżeli Twój ebook przekracza 50MB. Sprzęt działa szybko i pewnie, a Ty będziesz cieszyć się ulubioną książką bez przewracania kartek papieru i ryzyka poplamienia ich gorącą herbatą. Zapowiada się idealny zimowy wieczór, prawda?


A Ty szukasz elektroniki dla siebie? Chciałbyś kupić tablet, laptop albo smartfon w super cenie? Sprawdź ogłoszenia w naszym dziale ELEKTRONIKA i znajdź sprzęt najlepszy dla Ciebie na długie, zimowe wieczory. Po co martwić się, że za oknem śnieg i zimno. Spraw sobie prezent, dzięki któremu będziesz mógł spędzić miło czas z herbatą w ręku!

Poprzedni wpis Następny wpis

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym