Opublikowano: 11.04.2019 05:27 Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 19:18

Wiosna jest najbardziej oczekiwaną porą roku – szarość za oknem znika, świat znowu nabiera kolorów, a natura budzi się do życia. Niesamowita wiosenna aura motywuje do nowych działań i jest również cudownym czasem dla… zakochanych! Czy warto zatem brać wówczas ślub?


Piękna pogoda to nie wszystko!

Wiosna to czas idealny na zawarcie związku małżeńskiego – nie ma upałów, a słońce sprawia, że czujemy się rześko. Panna Młoda nie martwi się o makijaż, natomiast Pan Młody nie czuje się źle w trzyczęściowym garniturze – zwyczajnie, nie jest im… za gorąco. Tak samo goście będą czuć się fantastycznie, ponieważ upalna pogoda nie odbierze im komfortu zabawy. Jednak fakt, że budząca się do życia natura napędza do działania to nie jedyny powód, dla którego warto brać ślub wiosną. Przede wszystkim wiosna jest bowiem takim okresem, kiedy łatwiej będzie znaleźć jakiś wolny termin na realizację wesela, zarezerwować salę weselą czy znaleźć profesjonalnego fotografa lub weselny zespół muzyczny. 


Wiosenne dekoracje, menu i… oszczędności

Nie ma wątpliwości, że świeże wiosenne kwiaty na stole dodadzą uroku całej sali weselnej! Do wyboru będzie ich naprawdę wiele – tulipany, bzy, konwalie albo frezje. Warto będzie postawić na piękną roślinność sezonową, w tym właśnie sezonowe bukiety kwiatów. Oczywiście ważne jest również menu, które wiosną powinno być bogate w warzywa i owoce – wiosna nie tylko umożliwia korzystanie z sezonowych produktów przy tworzeniu weselnych dań, ale też jest świetna pod względem… cenowym. To prawda, wiosną ceny świeżych warzyw i owoców będą zdecydowanie niższe!

Organizacja wesela wiosną to zatem sporo oszczędności – nie jest to tzw. „sezon ślubny”, więc możecie liczyć na spore rabaty! Dostępność sal jest większa, terminów w kalendarzu sporo, a kamerzyści i DJ „na pęczki”. Chcecie przenocować gości? Śmiało! Noclegi wiosną również są nieco tańsze no i… mniej oblegane przez wakacyjnych turystów! Jak widzisz, warto więc zastanowić się nad ślubem wiosną.


SZUKASZ SUKNI ŚLUBNEJ? SZUKASZ DODATKÓW, GARNITURU? WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W NASZEJ KATEGORII ŚLUB I WESELE!Poprzedni wpis Następny wpis

0

Dodaj aplikację Clixs.pl do ekranu głównego na urządzeniu mobilnym